زنان پیشاهنگ ایران

 

به پیش ای شجاعان این سرزمین کهن
شما ای زنان دلیر وبزرگ وطن
زمان نجات از اسارت بود بانوان
که وقت خروش است یزدان نگهدارتان

هموطنان محترم همانگونه که مستحضرهستید در تاریخ ایران زنان همیشه در هر دوره ای از بقدرت رسیدن حکومتی کم و بیش و بطور نسبی به حقوق خود رسیده اند و یا در بعضی از دوره ها هم ستمی مضائف بر آنان روا شده است.
اکنون که با تلاش و کوشش 24 ساله خود در امر خبررسانی و کمک به پناهندگان و ازدواجهای غیابی ستمی را که برآنها رواست را دیده ایم. از خانه های زنان در خارج تا آوارگی و تن فروشی و یا فرزند ربایی و از درون دختران فراری – زنان معتاد گور خواب و کارتن خواب و زنان جوانی که در مکانهای مخصوص به ابزاری تبدیل شده اند که حتی از کشورهای دیگر و چه بسا خود مردانی که از سرزمین مادری گریخته اند برای ارضای جنسی خود با این بیگناهان و دخترکانی که قربانیان جامعه مردسالار شده اند هم آغوش میشوند که آنها نیز سهمی از این جریان داشته باشند – زنان سر پرست خانواده که مجبورند مرد باشند و برای لقمه نانی زن بودن خود را فراموش میکنند و زنانی که برای تامین مواد مخدر همسر به اجبار جسمشان را میفروشند تا در کنار فرزند باقی بمانند. با همه این نمونه ها و معضلات آشنائیم. بارها از میکروفن رادیو آزادگان التماس هایشان را شنیدیم و شرح دادیم, ولی این ستم مضاعف نیاز به کمک جمعی دارد. زنان پیشاهنگ ایران از سال گذشته برای اعلام موجودیت امروز خود از هر گونه اطلاعاتی و دیدن دورههای مختلف کوتاهی نکرده است.
زنان پیشاهنگ ایران آمده اند که این بارما زنان ورائ ایده های سیاسی و مذهبی در کنار فرزندانمان – خواهرانمان و مادرانمان فریاد بزنیم خشونت کافیست, رنح و بی عدالتی بس است. و شما هموطنان با پیوند به زنان پیشاهنگ ایران یاری دهید تا مشت های گره کرده بیشتری برای حقوق زنان ایجاد گردد و شاید بتوانیم دختری – کودکی – تن فروشی مستعصل را نجات دهیم .
عزم راسخ شما در این مهم در کنارزنان پیشاهنگ ایران معتقد بودن به حقوق زنان است و نه شعار های پر زرق و برق.
زنان پیشاهنگ ایران از همه انسان دوستان دعوت میکند تا من و تو ما شویم و سرنوشت کودکانمان را که بر اثر فرار, از گرسنگی و یا سرماجان میدهند و یا زمانی که وجود نازنین خود را تقدیم مردانی میکنند که بوئی از انسانیت نبره اند پایان دهیم و با حمایت خود و پیوستن به زنان پیشاهنگ ایران ما را یاری دهید که دست زنان آواره در ترکیه – یونان – مالزی –بلغارستان – مجارستان – افغانستان ودهها کشور دیگر را تا حد مقدورمان بگیریم.
زنان پیشاهنگ ایران

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s