فقر در حاشيه اکثر شهرها داد مي‌زند

 نايب‌ رئيس خانه احزاب ايران با بيان اينکه فقر در حاشيه اکثر شهرها داد مي‌زند، گفت: فقرزدايي در کشور بايد در فهرست اولويت‌هاي دولت قرار گيرد.

به گزارش زنان پیشاهنگ ایران به نقل از فارس، استان تهران به مناسبت روز جهاني مبارزه با فقر اظهار کرد: کشور نسبت به قبل از پيروزي انقلاب اسلامي در بحث فقر شرايط بهتري دارد و تعداد فقرا کم شده است؛ ولي هنوز هم براي مردم قانع‌کننده نيست.

وي ادامه داد: مردم از روحاني به‌عنوان رئيس دولت انتظار دارند که در مورد فقرزدايي در کشور حرکت وسيع‌تر، گسترده‌تر و قابل لمس انجام دهد.
نايب‌ رئيس خانه احزاب ايران با اشاره به اينکه فقر در حاشيه اکثر شهرها داد مي‌زند، تصريح کرد: فقر حتي در برخي موارد در تهران به فساد کشيده شده است؛ علي‌رغم اينکه نسبت به گذشته در اين ارتباط تفاوت زيادي وجود دارد و خط فقر به رقم پايين‌تري نزول پيدا کرده است؛ اما متأسفانه براي مردم قابل قبول نيست.
حشمتيان بيکاري و نبود شغل براي جوانان را از ريشه‌هاي فقر و فساد برشمرد و اضافه کرد: دولت بايد در اين ارتباط گام‌هاي محکم و قوي‌تري بردارد و مشکلات بيکاري، اشتغال و ازدواج جوانان را رفع کند.
وي با تأکيد بر اينکه فقرزدايي در کشور هنوز به کار بيشتري نياز دارد، تصريح کرد: اين امر بايد در فهرست اولويت‌هاي اول دولت قرار گيرد که متأسفانه تاکنون اين‌گونه نشده است.
نايب‌ رئيس خانه احزاب ايران با اشاره به اينکه فقر در جامعه در وضع صفر نيست، اظهار کرد: در شرايط ضعيفي قرار داريم و مسؤولان به‌ويژه دولتمردان براي رفع فقر بايد آستين بالا بزنند و اشتغال و معيشت مردم را بهبود ببخشند.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s